Naturalny koncentrat do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych w całym domu z linii BIOstar cleaning products to idealny środek czyszczący zawierający w swoim składzie m.in. naturalny ekstrakt z lawendy. Preparat ten doskonale poradzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami na różnych powierzchniach. Naturalne środki czyszczące posiadają wiele zalet. Przede wszystkim nie zawierają one w swoim składzie chloru, fosforanów, substancji drażniących czy szkodliwych substancji chemicznych. To sprawia, że są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska. Jednocześnie ekologiczny koncentrat do mycia podłóg i innych powierzchni, z serii BIOstar cleaning products jest bardzo wydajny. Wystarczy na dużo dłużej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z produktem.

Naturalny wielofunkcyjny koncentrat czyszczący to sprawdzony produkt

Środek czyszczący z serii BIOstar cleaning products, jakim jest ekologiczny koncentrat czyszczący z naturalnym ekstraktem z lawendy, dostępny jest w opakowaniu o pojemności 800 ml. Po sprzątaniu z użyciem tego koncentratu unosi się delikatny, bardzo świeży zapach werbeny oraz wspomnianej lawendy. Produkt ten przeznaczony jest do mycia wszystkich powierzchni zmywalnych w całym domu. Zastosowanie wielofunkcyjnego koncentratu marki BIOstar cleaning product zapewnia czyszczonym powierzchniom czystość, połysk i higienę.

Ekologiczny koncentrat do czyszczenia powierzchni zmywalnych – poznaj zalety

Naturalny koncentrat, z linii BIOstar cleaning products posiada recepturę w 99% opartą na surowcach pochodzenia naturalnego. Jest zarówno bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Produkt ten nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych. Jego receptura oparta jest na środkach powierzchniowo czynnych oraz substancjach pochodzenia naturalnego. W jego składzie znaleźć można m.in. Naturalny Czynnik Bioaktywny z naturalnymi szczepami probiotycznymi, które w zależności od rodzaju zabrudzenia są w stanie wytwarzać odpowiedni rodzaj enzymów.

Pragnąc szybko i skutecznie posprzątać mieszkanie, warto sięgnąć po ekologiczny koncentrat do czyszczenia podłóg. Jego zastosowanie zapewnia powierzchniom czystość, higienę i połysk.

Produkt ten z pewnością spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów, ceniących sobie wysoką jakość i sprawdzone produkty.

Back to Top