Sprawdzony i ekologiczny środek do czyszczenia kuchni

Sprzątanie w kuchni to dla wielu z nas codzienny i często męczący wysiłek. Jednak wybierając ekologiczny płyn do czyszczenia kuchni z linii BIOstar cleaning products czynności te można wykonać w szybki, przyjemny i łatwy sposób. Produkt ten charakteryzuje się skutecznym działaniem w walce z zabrudzeniami i uciążliwym tłuszczem. Receptura ekologicznego produktu opiera się na naturalnych, aktywnych substancjach. Warto podkreślić, że jest to uniwersalny produkt do sprzątania kuchni. Z jego pomocą można umyć m.in. blaty, okap, kuchenkę mikrofalową, zmywarkę, kuchenkę gazową. Płyn ten doskonale poradzi sobie z tłuszczem, zaschniętym jedzeniem, przypalonymi resztkami oraz innymi zabrudzeniami, jakie można znaleźć w kuchni. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać naturalny płyn do kuchni BIOstar cleaning products. Serdecznie zapraszamy!

Naturalny płyn do czyszczenia kuchni, który spełni Twoje oczekiwania

Oferowana pianka do sprzątania kuchni marki BIOstar cleaning products posiada unikalną recepturę opartą na naturalnych składnikach myjących pochodzenia naturalnego. Ich uzupełnienie stanowi Naturalny Czynnik Bioaktywny, w składzie którego znajdują się m.in. wyselekcjonowane i bezpieczne szczepy probiotyczne. Zastosowanie tego połączenia w naturalny sposób zapewnia czyszczonym powierzchniom czystość, połysk i higienę.
Należy zauważyć także, że ekologiczny środek do czyszczenia kuchni jest preparatem biodegradowalnym. Jest to możliwe, gdyż 99% substancji w nim zawartych jest pochodzenia naturalnego. Płyn ten został umieszczony w butelce, która również nadaje się w 100% do recyklingu.
Produkt jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt oraz środowiska. Pianka do sprzątania kuchni z linii BIOstar cleaning products nie zawiera w swoim składzie szkodliwych substancji chemicznych, takich jak: nanosrebro, formaldehyd, EDTA, mikroplastiki, borany, reaktywne związki chloru. To jeden z wielu czynników, które umożliwiły otrzymanie certyfikatu wydanego przez ECOCERT Greenlife . Przekonaj się, dlaczego warto wybrać ekologiczny płyn do sprzątania kuchni.

Najlepszy, naturalny płyn do kuchni ułatwi jej sprzątanie

Naturalny płyn do mycia kuchni z linii BIOstar cleaning products został wyprodukowany na bazie naturalnych kwasów oraz środków powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego. W swoim składzie zawiera także wspomniany już Naturalny Czynnik Bioaktywny z probiotykami oraz naturalny ekstrakt z aloesu. Gwarantuje to wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo. Wybierając skuteczny i naturalny środek w postaci pianki do czyszczenia kuchni marki BIOstar cleaning products w szybki i prosty sposób można uzyskać czyste i lśniące powierzchnie.
Sposób użycia tego produktu jest bardzo łatwy. Wystarczy spryskać czyszczoną powierzchnię z odległości około 10 cm i po chwili spłukać lub wytrzeć do sucha.
Natomiast uporczywe i mocne zabrudzenia należy spryskać pianą i pozostawić ją na około 5 minut. Po tym czasie przecieramy powierzchnię mokrą ściereczką lub spłukujemy. Pragnąc uzyskać lśniącą i idealnie czystą powierzchnię, można ją dodatkowo wypolerować do sucha.

Back to Top