Schemat działania
naturalnego czynnika bioaktywnego z probiotykami

Naturalny czynnik bioaktywny

W skład Naturalnego Czynnika Bioaktywnego wchodzą pożyteczne, bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego specjalnie wyselekcjonowane szczepy probiotyczne oraz 100% naturalne ekstrakty roślinne. Każdy z tych szczepów posiada zdolność wytworzenia odpowiednich enzymów w zależności od rodzaju zabrudzenia znajdującego się na powierzchni. Dzięki zastosowaniu technologii probiotycznej, przy regularnym stosowaniu preparatów usuwane będą zanieczyszczenia organiczne kryjące się również w szczelinach, zakamarkach i bruzdach czyszczonych powierzchni.

Działanie probiotyków rozłożone w czasie

Zabrudzenia i kurz

Zabrudzenia i kurz
Zanieczyszczona powierzchnia – przed czyszczeniem

Probiotyki

Probiotyki BIOstar
Działanie bazy czyszczącej, ekstraktu z lawendy i współdziałanie enzymów wytwarzanych przez probiotyki

Czysta powierzchnia

Czysta powierzchnia
Czysta powierzchnia – przedłużony efekt czystości i higieny dzięki pozytywnemu efektowi kolonizacji przez probiotyki
Strzałka z napisem BIOstar

Naniesione na powierzchnię podczas mycia mikroorganizmy probiotyczne natrafiając na zanieczyszczenie tłuszczowe, białkowe czy wodorowęglanowe, w szczególności znajdujące się w szczelinach, uwalniają enzymy prowadzące do ich rozpadu. Tak więc proces usuwania zabrudzeń nie kończy się z chwilą zakończenia mycia powierzchni.

strzała bez napisu biostar

Na skutek kolonizacji powierzchni przez pożyteczne mikroorganizmy efekt czyszczenia ulega przedłużeniu nawet do trzech dni po procesie mycia. Efektem tego działania jest czyszczenie powierzchni z zabrudzeń.

Dzięki działaniu probiotyków czyszczone powierzchnie
stają się higienicznie czyste jeszcze przez długi czas

Back to Top