Sprawdzony i ekologiczny płyn do czyszczenia łazienki w postaci pianki

Pianka do czyszczenia łazienki o pojemności 700 ml to jeden z wielu produktów, jakie można znaleźć w asortymencie marki BIOstar cleaning products. Ten ekologiczny płyn do czyszczenia łazienki charakteryzuje się wysoką jakością, skutecznością oraz sprawdzoną formułą. Receptura tego i pozostałych środków czyszczących z tej serii opiera się na wysokiej jakości składnikach pochodzenia naturalnego, które są jednocześnie biodegradowalne. Sprawia to, że produkt ten jest bezpieczny dla środowiska naturalnego, ludzi oraz zwierząt. Łazienka to bardzo wymagające pomieszczenie, jeśli chodzi o sprzątanie. W jej wnętrzu panuje wyższa wilgoć w porównaniu z innymi pomieszczeniami. Pojawiają się w niej bardzo zróżnicowane i często trudne do usunięcia zabrudzenia, takie jak: rdza, kamień, osad z mydła, czy uciążliwe zacieki. Pragnąc szybko i efektywnie usunąć brud, należy wybrać naturalny płyn do łazienki w postaci pianki z serii BIOstar cleaning products. Przekonaj się, jak wiele zalet posiada proponowany preparat.

Wysokiej jakości naturalny płyn do łazienki

Pianka do łazienki z linii BIOstar cleaning products to ekologiczny produkt, w składzie którego można znaleźć aż 99% składników pochodzenia naturalnego. Dlatego też jego formuła nie zawiera: boranów, EDTA, mikroplastiku, formaldehydu, reaktywnych związków chloru, nanosrebra i innych, szkodliwych substancji chemicznych. Produkt ten jest biodegradowalny, a butelka w 100% nadaje się do recyklingu. Ekologiczny płyn do mycia łazienki w postaci pianki uzyskał akceptację ECOCERT Greenlife, zgodnie ze standardem ECOCERT dostępnym na stronie http://detergents.ecocert.com/en. Należy podkreślić, że pianka ta zawiera środki powierzchniowo czynne pochodzenia naturalnego, a także Naturalny Czynnik Bioaktywny z probiotykami. Ich zastosowanie przywraca czyszczonym powierzchniom połysk, higienę i czystość. Jest to niezwykle ważne, zwłaszcza w pomieszczeniu, jakim jest łazienka.

Naturalny środek do czyszczenia łazienki z serii BIOstar cleaning products

Naturalny środek do czyszczenia łazienki w postaci pianki z serii BIOstar cleaning products to wyjątkowy produkt. Znajdujący się w naszej ofercie środek czyszczący doskonale usuwa osad z mydła, kamień, rdzę i pozostałe zabrudzenia. Pozostawia świeżość, połysk i piękny zapach, uzyskany dzięki naturalnym ekstraktom z lawendy. Formuła tego preparatu opiera się na bazie naturalnych kwasów oraz Naturalnego Czynnika Bioaktywnego z probiotykami. Dzięki temu sprzątanie łazienki jest przyjemne, jak i skuteczne. Produkt ten z pewnością spełni oczekiwania każdego wymagającego klienta, ceniącego wysoką jakość oraz efektywność. Poznaj ekologiczne środki czyszczące z linii BIOstar cleaning products!

Back to Top