Naturalny środek do czyszczenia kabin prysznicowych z ekstraktem z lawendy

Łazienka i znajdujące się w niej elementy wyposażenia bardzo często są trudne w utrzymaniu czystości, ponieważ zbiera się na nich osad z mydła, kamień, osad z wody, pojawiają się zacieki czy rdza. Pragnąc szybko i efektywnie wyczyścić to pomieszczenie, warto sięgnąć po sprawdzone produkty, jakie można znaleźć w ofercie BIOstar cleaning products. W asortymencie tym dostępny jest między innymi ekologiczny płyn do mycia kabin prysznicowych. Ten środek czyszczący doskonale czyści elementy wykonane z ceramiki, ze stali nierdzewnej, szklane oraz chromowane. Dzięki temu powierzchnie z nich wykonane zyskują dawny blask, są jednocześnie higienicznie czyste.. Warto podkreślić, że płyn do mycia kabin zawiera w swoim składzie naturalne składniki myjące pochodzenia roślinnego oraz Naturalny Czynnik Bioaktywny z wyselekcjonowanymi szczepami probiotycznymi. Dzięki temu jest on ekologiczny, biodegradowalny i niezwykle skuteczny.

Skuteczny i ekologiczny płyn do mycia kabin prysznicowych

Naturalny środek do czyszczenia kabin prysznicowych to wysokiej jakości ekologiczny produkt. Do jego produkcji wykorzystano aż 99% składników pochodzenia naturalnego. Formuła tego płynu do czyszczenia została wzmocniona poprzez bazę naturalnych kwasów, naturalny ekstrakt z lawendy oraz Naturalny Czynnik Bioaktywny z probiotykami. Wspomniany Czynnik składa się z pożytecznych, specjalnie dobranych szczepów probiotycznych, których zastosowanie wzmacnia dodatkowo działanie płynu. . Sprawia również, że czyszczone powierzchnie są: błyszczące, czyste i higieniczne. Należy podkreślić, że płyn do mycia kabin to naturalny i biodegradowalny detergent. Został on umieszczony w butelce, która w 100% nadaje się do recyklingu. Ekologiczny płyn do czyszczenia kabin prysznicowych został zatwierdzony przez ECOCERT Greenlife, co jest zgodne ze standardem ECOCERT dostępnym na stronie http://detergents.ecocert.com/en. Gwarantuje to wysoką jakość produktu.

Biodegradowalny i naturalny preparat do czyszczenia kabin prysznicowych

Dlaczego warto wybrać płyn do mycia kabin z linii BIOstar cleaning products? Formuła tego produktu nie zawiera szkodliwych substancji, takich jak: EDTA, reaktywne związki chloru, formaldehyd, mikroplastiki, borany. W składzie tego płynu można znaleźć środki powierzchniowo czynne pochodzenia naturalnego, które skutecznie czyszczą zabrudzone powierzchnie w łazience. Proponowany naturalny preparat do czyszczenia kabin prysznicowych pozwala w szybki i prosty sposób uzyskać zadowalający efekt. Jest to ekologiczny i biodegradowalny środek do czyszczenia. Przekonaj się, że naturalne produkty z ekstraktem z lawendy znajdujące się w asortymencie spełnią również Twoje oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do zakupu ekologicznych preparatów do sprzątania!

Back to Top