Naturalny płyn do mycia podłóg i innych powierzchni

Oferta BIOstar cleaning products jest bardzo bogata i skierowana do klientów ceniących ekologiczne, biodegradowalne oraz naturalne środki czystości. Wśród tych produktów można znaleźć między innymi ekologiczny płyn do czyszczenia. Preparat ten doskonale sprawdzi się w trakcie czyszczenia wielu różnych powierzchni zmywanych w całym domu. Czyszczone powierzchnie zyskują czystość i połysk. Warto podkreślić, że w składzie tego płynu można znaleźć aż 99% surowców pochodzenia naturalnego. Dzięki temu produkt jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Dodatkowo płyn ten został umieszczony w opakowaniu, które w 100% nadaje się do recyklingu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktem.

Ekologiczny płyn do mycia wszystkich powierzchni zmywalnych w całym domu

Ekologiczny płyn do mycia podłóg z serii BIOstar cleaning products to produkt, który posiada wiele zalet, a wśród nich należy wymienić przede wszystkim wysoką jakość oraz wyjątkową skuteczność.
Formuła tego środka czyszczącego oparta jest na substancjach pochodzenia naturalnego o wysokiej skuteczności, ulegających biodegradacji całkowitej. Połączono je z Naturalnym Czynnikiem Bioaktywnym z probiotykami, które doskonale czyszczą powierzchnie. Sprawia to, że są one higienicznie czyste i błyszczące. Naturalny Czynnik Bioaktywny z probiotykami to bowiem opatentowana technologia, dzięki której w zależności od rodzaju zabrudzeń, wytwarzane i uaktywniane są odpowiednie enzymy, pozwalające na ich skuteczne usunięcie. Ekologiczny płyn do mycia podłóg i innych powierzchni zmywalnych z linii BIOstar cleaning products uzyskał certyfikat wydany przez ECOCERT Greenlife.

Skuteczny i ekologiczny płyn do mycia wszystkich powierzchni zmywalnych

Oferowany uniwersalny środek czyszczący z serii BIOstar cleaning products to ekologiczny płyn do mycia podłóg, jak i wielu innych powierzchni zmywalnych. Produkt ten nie zawiera: parabenów, barwników oraz innych, szkodliwych substancji chemicznych. Natomiast w składzie tego uniwersalnego płynu znajduje się naturalny ekstrakt z lawendy, Naturalny Czynnik Bioaktywny z probiotykami i inne składniki, które w 99% są surowcami pochodzenia naturalnego. Warto podkreślić, że formuła tego środka czyszczącego opiera się na substancjach biodegradowalnych. Sprawia to, że ten ekologiczny płyn jest bezpieczny dla otoczenia. Po naturalny płyn do mycia podłóg jak i wszystkich powierzchni zmywalnych zdecydowanie warto sięgnąć, gdy pragnie się zadbać o środowisko naturalne.

Back to Top