Jak zadbać o czystość toalety w domu?

Toaleta oraz inne powierzchnie sanitarne w łazienkach i ubikacjach w naszych domach są elementami wyjątkowo podatnymi na zabrudzenia. Higiena w ich przypadku jest jednak wyjątkowo ważna. Jak skutecznie zadbać o czystość toalety? Polecamy wybór naturalnego środka do czyszczenia muszli klozetowej BIOstar cleaning products.

Ekologiczny żel do WC BIOstar cleaning products

Przedstawiamy naturalny żel do WC BIOstar cleaning products. Jest to preparat przeznaczony do mycia toalet oraz innych powierzchni sanitarnych, takich jak umywalki, wanny, brodziki, glazura, czy armatura metalowa. Formuła naszego produktu oparta jest na surowcach pochodzenia roślinnego, a w jego składzie odnajdziesz naturalny ekstrakt z lawendy. Dzięki temu wyczyszczone powierzchnie będą nie tylko lśniące, ale też po umyciu pozostanie na nich przyjemny dla użytkownika zapach.

Naturalny żel do WC z wyjątkowym składem

Tym, co warto podkreślić w przypadku naszego naturalnego żelu do WC, jest jego wyjątkowy skład. Oprócz wspomnianych już surowców roślinnych i ekstraktu z lawendy zawiera naturalne kwasy i składniki biodegradowalne. Dzięki temu aż 98% z jego składników to składniki pochodzenia naturalnego. W składzie nie znajdziesz też takich szkodliwych substancji, jak chlor, formaldehyd, EDTA, borany, nanosrebro, czy mikroplastiki. Skuteczność ekologicznego płynu do WC BIOstar cleaning products potwierdzona została przez niezależne, certyfikowane laboratorium badawcze. Wybierając go, masz zatem pewność, że sięgasz po środek nie tylko skuteczny, lecz też bezpieczny dla Twojego zdrowia, a także przyjazny dla środowiska naturalnego.

Back to Top